Menu

O NÁS

Autokosmetika s.r.o. je oficiálním distributorem značky Nano Ceramic Protect pro Českou republiku. Nano Ceramic Protect je komplexní řada nano produktů na ochranu: laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Kromě distribuce zabezpečujeme také školení aplikace našeho nejkavalitnejšího produtu Nano Ceramic Protect Hard 9H přímo na Vaší provozovně.

TOP PRODUKT – Nano Ceramic Protect Hard 9H:

Nano Ceramic Protect Hard 9H je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost a odolnost povlaků. Aplikace tohoto produktu je dostupná pouze u certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků – jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knižka“, která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchu je deklarována na 3 až 5 roků – v závilosti od počtu vrstev.

1, tovární lak ve větší velikosti  2, přípravou na aplikaci jsou póry vyčištěny  3, ochrana povlakem Nano Ceramic Protect® Hard 9H

 

Co je to Nano Ceramic Protect?

Řada Nano Ceramic Protect je široká škála přípravků určených na ochranu automobilů. Nano Ceramic Protect je revoluční povrchová nano ochrana povrchů laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie – nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu vozidla.

nano-ceramic-protect-produkty

 

Nenechte se zmást! Věřte jen profesionálům!

Jen několik produktů na světových trzích jsou certifikovány a nezávisle doloženy certifikátem tvrdosti 9H, což dokazuje vysokou kvalitu a trvanlivost ochranných nátěrů. Mnoho značek předstírá, že jejich produkty jsou keramické s extrémní výdrží ale v mnoha případech klamou své zákazníky a prodávají jiné, méně trvanlivé povlaky – například na bázy polymerů. Tyto společnosti také poskytují nepravdivé informace o tvrdosti jejich produktů, které nemají příslušné certifikáty a osvědčení.

Proč je Nano Ceramic Protect nejlepší?

Nano Ceramic Protect je nejpokročilejší z keramických systémů nano ochrany aut k dispozici na trhu . Vyznačuje se vysokou životností a odolností vůči poškrábání, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, rychlost a snadnost použití – pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získává popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Nano Ceramic Protect je aplikován ve více než 80 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.